HapiMami czyli kto?

kamiś

Jestem Kamila. Mam 31 lat.
Jestem kobietą, mamą Ewy i Adama, żoną Marcina. Jestem też przyjaciółką, kierowcą i prawie perfekcyjną panią domu. Zawodowo – specjalistką w branży ubezpieczeniowej. W powyższych sprawach jestem dość zaawansowana:). Mam jednak jeszcze dwie aktywności na poziomie początkującym: ogrodniczka i blogerka.

Uwielbiam muzykę. Lubię też żyrafy:) – na zdjęciach, na ubraniach, na kartkach okolicznościowych. Uważam, że są super. Dużą przyjemność sprawiają mi spacery – szczególnie po lesie. Kocham niebo, chmury, zachody słońca (szczególnie te pomarańczowe). A ze zdrowych rzeczy to lubię wodę – najlepiej w HEKTOLITRACH:)…!

No i co najważniejsze: jestem „HapiMami” albo happy mummy – jak kto woli:). Piszę bloga, bo potrzebuję. Jeśli Ciebie on zainteresuje – super! Miło mi. Nie planuję Cię pouczać i wskazywać drogi życiowej. Nie będę też dawać żadnych złotych rad, bo ich nie znam. Chcę pokazać Ci trochę mojego świata. Mojego życia. Może Cię zainspiruję? Może moje przygody i doświadczenia ustrzegą Ciebie przed błędami? A może będziesz je przeżywać razem ze mną? Jeśli znajdziesz tutaj coś dla siebie, to super. Jak odkryjesz w moich opowieściach coś nowego o sobie, to też miło. Jeśli mogę Ci w czymś pomóc, albo chcesz się ze mną czymś podzielić to zapraszam do kontaktu.

Miło mi, że tu jesteś. Dziękuję.